Weinsberg 480 QDK 2


„Rodinný domček na kolesách s poschodovou posteľou“Obytný príves Weinsberg 480 QDK 2 je z hľadiska svojej kapacity až 6 osôb ideálnou voľbou pre viacčlenné rodiny, prípadne väčšie skupiny dovolenkárov. Manželská posteľ poskytuje pohodlie pre páry a naopak poschodová posteľ je ako stvorená na oddych pre deti, prípadne pre „single“ cestovateľov. Centrálne sedenie so stolom je v prípade potreby rozložiteľné na ďalšie dvojlôžko. Odklopením spodnej postele vznikne pre najmenších cestovateľov ideálny priestor na „mini detský kútik“ v zadnej časti obytného prívesu. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa vrátane plynového sporáku a chladničky s mraziacim boxom. Príves disponuje veľkou kuchynskou linkou s nadštandardným priestorom na prípravu jedál a množstvom úložných priestorov v kuchynskej aj obytnej časti.

Obytný príves počíta s väčším počtom obyvateľov, čomu je prispôsobená aj možnosť odvozu troch bicyklov na nosiči umiestnenom na zadnej časti prívesu. Príjemné chvíle strávené pri posedení na „terase obytného prívesu“ Vám zabezpečí dlhá markíza, kompletné kempingové vybavenie obsahujúce kempingové kreslá, kempingový stôl, kempingový koberec na šírku takmer celého prívesu a v prípade záujmu aj detská stolička pre najmenších cestovateľov. ...Obytný príves Weinsberg 480 QDK 2 je spôsobilý a pripravený na celoročnú prevádzku, vrátane zimných mesiacov. Môže byť vybavený až 2 plynovými bombami na vykurovanie. Určite sa nemusíte báť, že by ste v ňom napríklad počas lyžovačky zamrzli. S maximálnou váhou 1350 kg je príves možné ťahať za štandardnými osobnými vozidlami. Prídavné spätné zrkadlá použiteľné na akékoľvek vozidlo sú u nás taktiež samozrejmosťou.

Ak hľadáte rodinný obytný príves, prípadne zázemie pre viacčlenné skupiny, rozhodnutie pre tento príves je jasnou voľbou. Jazda s ním bude vďaka tlmičom na oji pre vodiča pohodlná a zážitky po príchode do plánovanej destinácie budú určite nezabudnuteľné.Za každú objednávku u nás získavate body!
Nezabudnite sa pred objednávkou prihlásiť, aby Vám boli body pripísané.
[dopbsp id=11 lang=sk]