McLOUIS GLAMYS


„Rodinný karavan s ideálnou dispozíciou“Karavan McLOUIS GLAMYS je z hľadiska skúseností a hodnotenia cestovateľov štandardným, vyhľadávaným variantom rozloženia interiéru. V prednej časti je alkovňa – veľká manželská posteľ nad kabínou vodiča, ktorá poskytuje častokrát pohodlný priestor pre spánok dvoch osôb aj vrátane malého dieťaťa. Táto posteľ, tak isto ako posteľ v zadnej časti karavanu, disponuje ochrannou sieťou proti nebezpečenstvu pádu dieťaťa z postele.

Smerom ďalej do karavanu nasleduje vysoká skriňa, resp. sedenie pre 4 osoby vrátane stola, ktoré je rozložiteľné a rozšíriteľné na ďalšie dvojlôžko pre piatu a šiestu osobu. Karavan disponuje kuchynskou linkou vrátane sporáku a veľkou chladničkou so samostatnou mrazničkou. Plne vybavená kuchyňa je samozrejmosťou. Za sedením s TV je umiestnená kúpeľňa s toaletou a priestranným a plnohodnotným, priehľadnými dverami oddeliteľným sprchovacím kútom. V zadnej časti karavanu je umiestnená druhá manželská posteľ vrátane skriniek....Karavan je vybavený nosičom na 4 bicykle a veľkou garážou prístupnou z oboch strán na akúkoľvek Vašu batožinu. Príjemné chvíle strávené pri posedení na „terase domu na kolesách“ Vám zabezpečí dlhá markíza, kompletné kempingové vybavenie obsahujúce kempingové kreslá, kempingový stôl, kempingový koberec na šírku takmer celého prívesu a v prípade záujmu aj detská stolička pre najmenších cestovateľov.

Karavan McLOUIS GLAMYS je spôsobilý a pripravený na celoročnú prevádzku, vrátane zimných mesiacov. Môže byť vybavený až 2 plynovými bombami na vykurovanie. Určite sa nemusíte báť, že by ste v ňom napríklad počas lyžovačky zamrzli.

Ak hľadáte karavan s kapacitou až 6 osôb, prípadne menej osôb a o to väčším, časom overeným usporiadaním interiéru, voľba práve tohto karavanu Vás nesklame presne tak, ako mnoho cestovateľov pred Vami. Jazda s ním bude vďaka originálnej vstavanej navigácii pre karavany, kamere a mnohým iným asistentom pre vodiča pohodlná a zážitky po príchode do plánovanej destinácie budú určite nezabudnuteľné.

Tak ako všetky karavany, aj v prípade autokaravanu McLOUIS GLAMYS je možné po vzájomnej konzultácii zabezpečiť množstvo ďalšieho príslušenstva, ktoré Váš zážitok z dovolenky s karavanom umocní.Za každú objednávku u nás získavate body!
Nezabudnite sa pred objednávkou prihlásiť, aby Vám boli body pripísané.