KNAUS 450 FU Silver Selection

„Luxusný príves s priestranným interiérom“


Luxusný obytný príves ponúka nadštandardné množstvo centrálneho priestoru pre dve osoby a v prípade rozloženia sedenia so stolom v tvare „U“ na druhú manželskú posteľ, aj dostatok priestoru pre pohodlný spánok až pre 4 osoby. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa vrátane plynového sporáku a chladničky s mraziacim boxom. Toaleta a priestranný sprchový kút sa dosiahli vďaka kúpeľňovému umývadlu „vytiahnutému“ z kúpeľňovej do obytnej časti prívesu.

Pre prípad aktívnej dovolenky je obytný príves vybavený nosičom na 2 bicykle v prednej časti prívesu – na oji. Príjemné chvíle strávené pri posedení na „terase obytného prívesu“ Vám zabezpečí dlhá markíza, kompletné kempingové vybavenie obsahujúce kempingové kreslá, kempingový stôl, kempingový koberec na šírku takmer celého prívesu a v prípade záujmu aj detská stolička pre najmenších cestovateľov. Obytný príves je vybavený externou prípojkou na plyn pre pohodlné grilovanie, DVB-T anténou a TV s DVD. Obytný príves je spôsobilý a pripravený na celoročnú prevádzku, vrátane zimných mesiacov. Môže byť vybavený až 2 plynovými bombami na vykurovanie - vykurovanie kombinované plyn / elektrika vrátane elektrického podlahového kúrenia. Určite sa nemusíte báť, že by ste v ňom napríklad počas lyžovačky zamrzli. S maximálnou váhou 1500 kg je príves možné ťahať za štandardnými osobnými vozidlami. Prídavné spätné zrkadlá použiteľné na akékoľvek vozidlo sú u nás taktiež samozrejmosťou.

Ak hľadáte kompaktný obytný príves pre dve až štyri osoby, prípadne pre rodinku s dvomi deťmi, s výberom obytného prívesu KNAUS 450 FU budete určite spokojní. Jazda s ním bude vďaka tlmičom na oji a podvozku poslednej generácie pre vodiča pohodlná a zážitky po príchode do plánovanej destinácie budú určite nezabudnuteľné.Tak ako všetky karavany, aj v prípade obytného prívesu KNAUS 450 FU je možné po vzájomnej konzultácii zabezpečiť množstvo ďalšieho príslušenstva, ktoré Váš zážitok z dovolenky s karavanom umocní.

Naša jednotka v business využití „mobilná kancelária“.

Za každú objednávku u nás získavate body!
Nezabudnite sa pred objednávkou prihlásiť, aby Vám boli body pripísané.