Weinsberg 480 QDK


„Rodinný domček na kolesách s poschodovou posteľou“Obytný príves Weinsberg 480 QDK je z hľadiska svojej kapacity až 6 osôb ideálnou voľbou pre viacčlenné rodiny, prípadne väčšie skupiny dovolenkárov. Manželská posteľ poskytuje pohodlie pre páry a naopak poschodová posteľ je ako stvorená na oddych pre deti, prípadne pre „single“ cestovateľov. Centrálne sedenie so stolom je v prípade potreby rozložiteľné na ďalšie dvojlôžko. Odklopením spodnej postele vznikne pre najmenších cestovateľov ideálny priestor na „mini detský kútik“ v zadnej časti obytného prívesu. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa vrátane plynového sporáku a chladničky s mraziacim boxom. Príves disponuje veľkou kuchynskou linkou s nadštandardným priestorom na prípravu jedál a množstvom úložných priestorov v kuchynskej aj obytnej časti.

Obytný príves počíta s väčším počtom obyvateľov, čomu je prispôsobená aj možnosť odvozu až štyroch bicyklov na nosiči umiestnenom na zadnej časti prívesu. Príjemné chvíle strávené pri posedení na „terase obytného prívesu“ Vám zabezpečí dlhá markíza, kompletné kempingové vybavenie obsahujúce kempingové kreslá, kempingový stôl, kempingový koberec na šírku takmer celého prívesu a v prípade záujmu aj detská stolička pre najmenších cestovateľov....Za účelom rýchleho osvieženia, prípadne osprchovania sa napríklad od piesku, je obytný príves vybavený externou sprchou so studenou aj teplou vodou. Tomu sú prispôsobené aj veľké, až 115 litrové nádrže na čistú vodu.

Obytný príves Weinsberg 480 QDK je spôsobilý a pripravený na celoročnú prevádzku, vrátane zimných mesiacov. Môže byť vybavený až 2 plynovými bombami na vykurovanie. Určite sa nemusíte báť, že by ste v ňom napríklad počas lyžovačky zamrzli. S maximálnou váhou 1350 kg je príves možné ťahať za štandardnými osobnými vozidlami. Prídavné spätné zrkadlá použiteľné na akékoľvek vozidlo sú u nás taktiež samozrejmosťou.

Ak hľadáte rodinný obytný príves, prípadne zázemie pre viacčlenné skupiny, rozhodnutie pre tento príves je jasnou voľbou. Jazda s ním bude vďaka tlmičom na oji a podvozku poslednej generácie pre vodiča pohodlná a zážitky po príchode do plánovanej destinácie budú určite nezabudnuteľné.

Tak ako všetky karavany, aj v prípade obytného prívesu Weinsberg 480 QDK je možné po vzájomnej konzultácii zabezpečiť množstvo ďalšieho príslušenstva, ktoré Váš zážitok z dovolenky s karavanom umocní.Za každú objednávku u nás získavate body!
Nezabudnite sa pred objednávkou prihlásiť, aby Vám boli body pripísané.