parallax background

Mamičky v karavane

 

Slovenské mamičky ukazujú, ako sa nebáť cestovať v tomto období

S te pripravené na rodinný pobyt v prírode, maminky? Alebo máte obavy, či vôbec cestovať v tomto koronovom období? Známe slovenské mamičky ukazujú, že dovolenkovať sa dá s deťmi bezpečne kedykoľvek a že za zábavou a oddychom nemusíte cestovať do zahraničia. Úplne vám postačí aj naše krásne Slovensko.

Cestovanie v karavane alebo obytnom prívese môže byť jedným z najlepších spôsobov, ako spoznať krajinu a očariť vaše deti okolitou prírodou. Grilovačka namiesto klasickej varenej večere, hľadieť na hviezdne nebo cez strešné okno karavanu, zobúdzať sa na cvrkot kobyliek... Aj toto prináša karavaning. Niektoré si možno poviete, že byť s celou rodinou pár dní v ,,aute" môže byť stresujúce, ale nie je to tak. Najmä deti si to nevedia vynachváliť. A ukazujeme im, že dovolenka nemusí byť all inclusive a aj tak sa dá skvelo zabaviť. Počas karavaningu máte totiž mnoho času pre rozhovory, spoločné aktivity, minimálny prístup na web :D a to všetko pomáha k zoceleniu rodinných vzťahov a odpúta vašu myseľ od bežných, takmer stereotypných činností.

 

Kristína Tormová @kristina.tormova

Známa slovenská herečka, moderátorka, podnikateľka a spisovateľka trávila dovolenku s celou svojou rodinou na Liptove v karavane. Z fotiek na instagrame je jasné, že si dovolenku náramne užili. A najmä ukazuje, že sa vôbec nemusíte báť cestovania v karavane s deťmi, či dokonca s bábätkom.

 

Evita Twardzik (Urbaníková) @evita.twardzik

Známa spisovateľka a scenáristka Evita sa taktiež rozhodla so svojou rodinou tráviť voľný čas v prírode. Obytný príves bol, ako vidieť, skvelou voľbou. Či už majú vaše deti 5 rokov alebo sú v teenagerskom veku, osvieženie prázdnin v podobe výletu s karavanom, v tomto prípade obytným prívesom je zážitok pre každého.

 

Dovolenka s karavanom

Ak máte obavy z cestovania v karavane či obytnom prívese, nezúfajte. Nie je to až také ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá. A zážitok pre celú rodinu z takejto dovolenky je naozaj na nezaplatenie. Užívajte si malé veci každý deň, lebo keď sa obzriete späť, tak z malých vecí sa stanú veľké. Nájdete si čas na prechádzku v prírode, prečítať si knihu alebo sa len tak rozprávať s deťmi pri opekaní.

V Karavany Bratislava vám radi poradíme, nasmerujeme, ukážeme. Taktiež si s nami viete dať aj skúšobnú jazdu v prípade potreby. Šťastnú cestu!