Weinsberg 450 FU

 

„Útulný príves s priestranným interiérom“


Obytný príves Weinsberg 450 FU ponúka svojim obyvateľom nadštandardné množstvo priestoru pre dve osoby a v prípade rozloženia sedenia so stolom v tvare „U“ na druhú manželskú posteľ, aj dostatok priestoru pre pohodlný spánok až pre 4 osoby. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa vrátane plynového sporáku a chladničky s mraziacim boxom. Toaleta a priestranný sprchový kút sa dosiahli vďaka kúpeľňovému umývadlu „vytiahnutému“ z kúpeľňovej do obytnej časti prívesu.

Pre prípad aktívnej dovolenky je obytný príves vybavený nosičom na 2 bicykle v prednej časti prívesu – na oji. Príjemné chvíle strávené pri posedení na „terase obytného prívesu“ Vám zabezpečí dlhá markíza, kompletné kempingové vybavenie obsahujúce kempingové kreslá, kempingový stôl, kempingový koberec na šírku takmer celého prívesu a v prípade záujmu aj detská stolička pre najmenších cestovateľov. Za účelom rýchleho osvieženia, prípadne osprchovania sa napríklad od piesku, je obytný príves vybavený externou sprchou so studenou aj teplou vodou. Tomu sú prispôsobené aj veľké, až 115 litrové nádrže na čistú vodu. Obytný príves Weinsberg 450 FU je spôsobilý a pripravený na celoročnú prevádzku, vrátane zimných mesiacov. Môže byť vybavený až 2 plynovými bombami na vykurovanie. Určite sa nemusíte báť, že by ste v ňom napríklad počas lyžovačky zamrzli. S maximálnou váhou 1350 kg je príves možné ťahať za štandardnými osobnými vozidlami. Prídavné spätné zrkadlá použiteľné na akékoľvek vozidlo sú u nás taktiež samozrejmosťou.

Ak hľadáte kompaktný obytný príves pre dve až štyri osoby, prípadne pre rodinku s dvomi deťmi, s výberom obytného prívesu Weinsberg 450 FU budete určite spokojní. Jazda s ním bude vďaka tlmičom na oji a podvozku poslednej generácie pre vodiča pohodlná a zážitky po príchode do plánovanej destinácie budú určite nezabudnuteľné.

Tak ako všetky karavany, aj v prípade obytného prívesu Weinsberg 450FU je možné po vzájomnej konzultácii zabezpečiť množstvo ďalšieho príslušenstva, ktoré Váš zážitok z dovolenky s karavanom umocní.

Naša jednotka v business využití „mobilná kancelária“

Za každú objednávku u nás získavate body!
Nezabudnite sa pred objednávkou prihlásiť, aby Vám boli body pripísané.