McLOUIS DIAMOND


„Luxusný karavan s prepracovaným interiérom“Karavan McLOUIS DIAMOND predstavuje najvyššiu úroveň výbavy a výberu materiálov v spojení s variabilným interiérom rozdeliteľným plnohodnotnými dverami na dennú a nočnú časť. Interiér karavanu pozostáva z nočnej časti, ktorej súčasťou je posteľ (dve lôžka pozdĺžne po oboch stranách karavanu v prípade záujmu spojené ďalším matracom s 3/4 dĺžkou – 1/4 chýba v časti pri nohách). Okrem postele je súčasťou nočnej časti aj kúpeľňa s toaletou a oproti nej samostatný, priestranný sprchovací kút.

Karavan poskytuje najmä v zadnej časti množstvo úložných priestorov vrátane dvoch veľkých skríň aj na vešanie oblečenia. Stredná časť karavanu je tvorená plne vybavenou kuchyňou v tvare „L“ so sporákom, digestorom/ventilátorom a veľkou chladničkou so samostatnou mrazničkou. Predná časť karavanu (vrátane otočných sedadiel vodiča a spolujazdca) je ideálnym priestorom pre komfortné posedenie 5 až 6 osôb okolo všetkými smermi nastaviteľného stola. Pre zarytých fanúšikov sledovania televízie tento priestor predstavuje malú „obývaciu izbu“....A keď nastane správny čas na to ísť do postele, obývacia časť karavanu sa rýchlo premení na druhú spálňu spustením elektricky ovládanej manželskej postele. A v prípade potreby aj piateho lôžka, toto vznikne zo sedenia, stola a prídavného matraca.

Karavan je vybavený nosičom na 4 bicykle a veľkou garážou prístupnou z oboch strán na akúkoľvek Vašu batožinu. Príjemné chvíle strávené pri posedení na „terase domu na kolesách“ Vám zabezpečí dlhá markíza, kompletné kempingové vybavenie obsahujúce kempingové kreslá, kempingový stôl, kempingový koberec na šírku takmer celého prívesu a v prípade záujmu aj detská stolička pre najmenších cestovateľov. A nedostatok energie v tomto karavane taktiež nehrozí, nakoľko okrem pozitívnej energie cestovateľov je vybavený aj solárnym panelom na dobíjanie elektrickej energie.

Karavan McLOUIS DIAMOND je spôsobilý a pripravený na celoročnú prevádzku, vrátane zimných mesiacov. Môže byť vybavený až 2 plynovými bombami na vykurovanie. Určite sa nemusíte báť, že by ste v ňom napríklad počas lyžovačky zamrzli.

Ak hľadáte útulný karavan pre 4 až 5 osôb s puncom luxusu a plnou výbavou, favoritom je práve tento člen flotily. Jazda s ním bude vďaka originálnej vstavanej navigácii pre karavany, kamere a mnohým iným asistentom pre vodiča pohodlná a zážitky po príchode do plánovanej destinácie budú určite nezabudnuteľné. Tak ako všetky karavany, aj v prípade autokaravanu McLOUIS DIAMOND je možné po vzájomnej konzultácii zabezpečiť množstvo ďalšieho príslušenstva, ktoré Váš zážitok z dovolenky s karavanom umocní.

Naša jednotka v business využití „autokaravan - mobilná kancelária“Za každú objednávku u nás získavate body!
Nezabudnite sa pred objednávkou prihlásiť, aby Vám boli body pripísané.