Ford Tranzit RIMOR


„Starší, no kvalitou, výbavou a pohodlím plnohodnotný“Karavan Ford Transit Rimor je v porovnaní so svojimi kolegami „skúsenejší a scestovanejší“, avšak napriek tomu sa teší výbornej kondícii najmä vďaka pravidelnej, celoživotnej starostlivosti a asi aj z toho dôvodu veľkej obľúbenosti u cestovateľov, ktorí si ho vybrali ako sprievodcu na potulkách s karavanom.

Tento karavan je vernou kópiou, teda lepšie povedané vzorom karavanu McLOUIS GLAMYS, čo sa týka rozloženia interiéru.V prednej časti je alkovňa – veľká manželská posteľ nad kabínou vodiča, ktorá poskytuje častokrát pohodlný priestor pre spánok dvoch osôb aj vrátane malého dieťaťa. Táto posteľ, tak isto ako posteľ v zadnej časti karavanu, disponuje ochrannou sieťou proti nebezpečenstvu pádu dieťaťa z postele. Smerom ďalej do karavanu nasleduje vysoká skriňa, resp. sedenie pre 4 osoby vrátane stola, ktoré je rozložiteľné a rozšíriteľné na ďalšie dvojlôžko pre piatu a šiestu osobu....Karavan disponuje veľkou kuchynskou linkou so štedrým priestorom na prípravu jedál vrátane sporáku a chladničkou s mraziacim boxom. Plne vybavená kuchyňa je samozrejmosťou. Za sedením s TV so satelitom je umiestnená kúpeľňa s toaletou a priestranným a plnohodnotným sprchovacím kútom. V zadnej časti karavanu je umiestnená druhá manželská posteľ vrátane skriniek.

Karavan je vybavený nosičom na 4 bicykle a veľkou garážou prístupnou z oboch strán s extra veľkými dverami, na akúkoľvek Vašu batožinu. Príjemné chvíle strávené pri posedení na „terase domu na kolesách“ Vám zabezpečí dlhá markíza, kompletné kempingové vybavenie obsahujúce kempingové kreslá, kempingový stôl, kempingový koberec na šírku takmer celého prívesu a v prípade záujmu aj detská stolička pre najmenších cestovateľov.

Karavan Ford Transit Rimor je spôsobilý a pripravený na celoročnú prevádzku, vrátane zimných mesiacov. Môže byť vybavený až 2 plynovými bombami na vykurovanie a disponuje nezávislým kúrením Webasto. Určite sa nemusíte báť, že by ste v ňom napríklad počas lyžovačky zamrzli.

Ak hľadáte karavan až pre 6 osôb s klasicky, účelne riešeným interiérom, plnou výbavou a „skúsenosťami z ciest“, rozhodnutie pre tento karavan v sebe nesie veľkú pravdepodobnosť, že strávite čas na cestách opakovane. Jazda s ním bude vďaka navigácii pre karavany, kamere a mnohému inému príslušenstvu pre vodiča pohodlná a zážitky po príchode do plánovanej destinácie budú určite nezabudnuteľné.

Tak ako všetky karavany, aj v prípade autokaravanu Ford Transit Rimor je možné po vzájomnej konzultácii zabezpečiť množstvo ďalšieho príslušenstva, ktoré Váš zážitok z dovolenky s karavanom umocní.Za každú objednávku u nás získavate body!
Nezabudnite sa pred objednávkou prihlásiť, aby Vám boli body pripísané.